Karty Tarota

Wierzyć czy nie wierzyć ?

Energia płynąca z tych przedmiotów może być wykorzystana do tego, by poznać tajemnicę naszego bytu. Podczas rytuału rozkładania kart wielu odczuwa mrowienie w dłoniach. To przepływ energii, o której wspomniałem w poprzednim moim poście.

Przechowywanie

Aby moc, która płynie z kart nie uległa zatraceniu, należy odpowiednio ją przechowywać. Dlatego karty i kamienie przechowuje się tak by odizolować je od świata zewnętrznego. Do tego stosowane są różne metody. Począwszy od drewnianych pudełek aż po włókna jedwabiu. Kolor czarny lub biały. To pozwoli na utrzymanie energii podczas stawiania tarota.

Wróżba z tarota płynąca sprawdza się w 90 procentach co jest bardzo dobrym wynikiem pod warunkiem, że rytuały są dobrze wykonywane, a znaczenie tarota dobrze odczytane.

Tarot – znaczenie

Ważne aby odnieść się właściwie do znaczenia tarota, bo każdy z tych ważnych znaków jest tylko drogowskazem, a do nas należy połączenie go ze światem zewnętrznym. Dlatego zdrowie jest w naszych rękach a rytuały pomagają w tym by skierować swą uwagę we właściwą stronę. Patrząc w głąb siebie i wyszukać ważne dla zdrowia oraz dobrego samopoczucia miejsca naszego utrapienia.

Tarot znaczenie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: